![]()
Zapraszamy na wyjątkowe zakończenie sezonu
na lodowisku ![]()
![]()
Już 16 maja ( sobota ) o godz. 13:30 widzimy się na lodowisku MOSiR Zgierz przy ul. Wschodniej 2 ![]()
Przed nami popołudnie pełne sportowych emocji, pięknych programów i wyjątkowych występów na lodzie ![]()
To doskonała okazja, aby wspólnie podsumować cały sezon i zobaczyć naszych zawodników w akcji ![]()
![]()
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, rodziny i sympatyków łyżwiarstwa, spędźmy ten czas razem! ![]()
MOSiR Zgierz, ul. Wschodnia 2
16 maja 2026 r.
Start: 13:30 – 15:30
Do zobaczenia na lodowisku! ![]()
![]()



