pokazy łyżwiarstwa figurowego na zakończenie sezonu na lodowisku MOSiR Zgierz w dniu 16 maja o godz. 13:30

Zakończenie sezonu na lodowisku – pokazy łyżwiarstwa figurowego

⛸️✨ Zapraszamy na wyjątkowe zakończenie sezonu

na lodowisku ✨⛸️

Już 16 maja ( sobota ) o godz. 13:30 widzimy się na lodowisku MOSiR Zgierz przy ul. Wschodniej 2 💙

Przed nami popołudnie pełne sportowych emocji, pięknych programów i wyjątkowych występów na lodzie ❄️

To doskonała okazja, aby wspólnie podsumować cały sezon i zobaczyć naszych zawodników w akcji ⛸️🔥

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, rodziny i sympatyków łyżwiarstwa, spędźmy ten czas razem! 🙌

📍 MOSiR Zgierz, ul. Wschodnia 2

🗓 16 maja 2026 r.

⏰ Start: 13:30 – 15:30

Do zobaczenia na lodowisku! 💪❄️

Ostatnie wpisy